PU-AN Nedir ?

“PU-AN” puan ve anket kelimelerinin ilk iki harflerinden oluşmuştur. 😊

Anketimvar.com’a üye olduğunuz andan itibaren anketleri doldurarak PU-AN biriktirmeye başlarsınız. Mail adresinizin aktivasyonunu sağladığınızda, book of ra kostenlos telefonunuza gelen sms kodunu girdiğinizde, profil bilgilerinizi doldurduğunuzda ve hatta sosyal medya hesaplarımızı takip ettiğinizde bile PU-AN kazanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz PU-AN’ları isterseniz nakit olarak isterseniz sitemizde bulunan firmaların hediye çekine dönüştürerek ya da sosyal sorumluluk projelerinde (Tema ya da Tev) kullanabilirsiniz. Profilinize girdiğinizde görebileceğiniz PU-AN’larınız 2.000’e ulaştığında 20 TL nakit paranız birikmiş olur.  Siz anketleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda, Anketimvar.com ekibi tarafından gerekli kontroller sağlanır. Verdiğiniz yanıtlar onaylandıktan sonra anketin mevcut PU-AN’ı hesabınıza aktarılır.

Anketleri Başarılı Şekilde Doldurmak Ne Demek?

Anketimvar.com sizin doldurduğunuz profil bilgilerine göre size anket yönlendirir. Anket esnasında verdiğiniz bilgiler profil bilgilerinizle çelişiyorsa ve verdiğiniz cevaplarda mantık hataları var ise anketiniz onaylanmaz. Anketteki soruları okuma süresinden önce işaretleyip geçtiyseniz anketiniz onaylanmaz.

“Tamamlamış olduğunuz anketlerin kontrol süreçlerini profilinizden takip edebilirsiniz.”

Size gelen her anketin geçerlilik süresi vardır. O süre içerisinde sizden önce sizin profilinize uygun diğer kişiler tarafından anket yeterli sayıda doldurdu ise siz anketi dolduramayabilirsiniz. O yüzden anketi var bildirimi geldiği anda doldurmaya gayret etmelisiniz.

Arkadaşını Getir PU-AN Kazan

Anketimvar.com, her yeni getirdiğiniz arkadaşınız için size PU-AN verir. Sizin tavsiyeniz ile gelen her arkadaşınız profil bilgilerini doldurduğu ve ilk üç anketimize katıldığı taktirde size 500 PU-AN kazandırır. Sonrasında ise siz Anketimvar.com’da anketlere katılım göstererek aktif olduğunuz sürece; sizin referansınızla gelen arkadaşlarınızın da doldurduğu anketlerden %10 PU-AN kazanırsınız.

Ödemelerimi Nasıl Alabilirim?

Toplamda 2.000 ve üzeri PU-AN biriktirdiğiniz zaman profil sayfanızda yer alan “Ödeme Talebi” butonunu kullanarak ödeme istediğinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Talebin giriş tarihinden itibaren, ödemenizi takip eden 5 iş günü için de ilgili tutar hesabınıza aktarılır.

прозрачные условия микрозаймов