Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Kuantum Araştırma, 2006 yılından itibaren araştırma sektöründe faaliyet gösteren bağımsız bir araştırma şirketidir. Kuantum Araştırma, hem bağımsız hem müşteri odaklı kalitatif ve kantitatif araştırma projelerini, Türkiye genelinde ve bölgesel düzeylerde istatistiksel yöntem ve normlarla gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz:www.kuantumarastirma.com


Rut Yazılım, saha yönetimi ve planlaması konusunda uygun sektörlerde lider yazılım ürünleri ile kendinden söz ettirir bir firma olma amacıyla TÜBİTAK Marmara Teknokent Kuluçka Merkezi bünyesinde kurulmuştur. Detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz:www.rut.com.tr

ANKETİMVAR.COM

Firmaları ve markaları değerlendirerek geleceğin ürün ve hizmetlerine esin kaynağı olabilir, gündem hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Belirttiğiniz fikirler karşılığında da kazanç elde edebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Kuantum Araştırma
Vizyonumuz: Verdiğimiz hizmet alanında en iyisi olmak için yenilikleri takip edip, sektördeki trendleri belirleyip öncülük edebilecek, uluslararası standartlarda bir araştırma ve danışmanlık kuruluşu olmak.


Rut Yazılım
Vizyonumuz: Firmaların operasyon ve üretim süreç yönetimlerine akıllı çözümler üretmek.

MİSYONUMUZ

Kuantum Araştırma
Misyonumuz: Biz güvenilen müşteri anlayışını, kaliteli, dürüst ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, müşteri haklarına saygılı hizmet veren, ismini kurumsallaştırmayı amaç edinmiş bir araştırma ve danışmanlık kuruluşuyuz.


Rut Yazılım
Misyonumuz: Çalışan ve Müşterilerinde tatmin hissi uyandıran, alanında lider yazılım firması olmak.
You may get a decent secure located at book of ra kostenlos

It’s also not uncommon for the writers to change their cost, therefore i need a paper it is necessary to buy the essay once and write on it until it’s ideal.